BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Teknikerler Derneği Başkanı Yasin Bozlar ve Kdz. Ereğli Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bugün Kdz. Ereğli Teknikerler Derneği Başkanı Yasin Bozlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı dileğinde bulundular.

Dernek Başkanı Bozlar, ziyarette yaptığı kısa konuşmasında; “Ereğli’mize ve bölgemize güzel hizmetler vermenizi önce Rabbimden sonra sizden rica ediyoruz.” dedi. Bozkurt da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bozlar ve yönetimine teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda Bozlar, Başkan Bozkurt’ta Osmanlıca yazılmış İstiklal Marşı tablosu hediye etti.

AK Parti İlçe Teşkilatı’na günün diğer bir ziyareti ise Kdz. Ereğli Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yapıldı. Ziyarette, İlçe Başkanı Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Muhammet Başkan, İlçe Başkanı Bozkurt ile sohbet ederek servis araçlarının sorunlarını dile getirdi. Bozkurt ise ziyaretten ötürü Başkan ve beraberindekilere teşekkür ederek, her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.