BOZKURT: “FERT AYRIMI YAPMAKSIZIN HERKESİN EMRİNDEYİZ”

Kdz. Ereğli Arıcılar Eğitim ve Kültür Derneği ile Ereğli’de faaliyet gösteren Devrek-Gökçebey Kültür ve Dayanışma Derneği, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk ziyaret Kdz. Ereğli Arıcılar Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Beyhan Posbıyık ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleşti. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve yönetim kuruluna hayırlı olsun temennisinde bulunan Posbıyık, yeni görevlerinde Bozkurt ve ekibine başarılar diledi.

Bozkurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Kapımız her zaman sizlere açık. Sıkıntılarınızda ve projelerinize destek olma noktasında yanınızdayız” dedi.

Diğer bir ziyaret ise Devrek-Gökçebey Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Satılmış Kutucu ve dernek yönetim tarafından gerçekleşti. Başkan Bozkurt ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunan Kutucu; “Derneğim ve hemşehrilerim adına size ve yönetiminize başarılar diliyorum. Allah başarılarınızı devam ettirsin.” dedi.

“BİZİM İÇİN EREĞLİ’DE YAŞAYAN HERKES EREĞLİLİ”

Başkan Bozkurt ise ziyaretten dolayı mutluluk ve onur duyduğunu belirterek; “Hoş geldiniz. Bizim için Ereğli’de yaşayan herkes Ereğlili. Herkese hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz, onur duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Sizin sorunlarınız bizim sorunlarımız. Bu aşamada hiçbir fert ayrımı yapmaksızın herkesin emrindeyiz. Derneklerimizin, yöresel derneklerimizin, Ereğli’de yaşayan herkesin ilçe teşkilatıyız. Bundan sonraki süreçte inşallah sizlerin de desteğini bekliyoruz. Ereğli’de sorunları çözmek için, Ereğli’yi bir adım öteye götürmek için teşkilat olarak üzerimize ne düşüyorsa icra etmeye hazırız. Derneklerimizin de bize desteği bizi fazlasıyla mutlu edecektir.” dedi.